Snižování nákladů na komerční nemovitosti

 • Komplexní řízení klientských služeb

  Tým pro komplexní řízení klientských služeb je hlavním styčným bodem mezi proaktivní strategií a efektivní realizací. Na základě důkladné znalosti problematiky a vzájemné spolupráce s týmy C&W napříč sektory a regiony pro vás sestavíme akční plán, který povede ke konzistentním výsledkům. Vypracujeme vám realitní strategii, která bude vycházet z údajů o portfoliu a provozu, a dohlídneme i na její správnou realizaci při transakcích, řízení projektů a provozování objektů. Tyto služby koordinujeme pomocí špičkových technických řešení, metod řízení, nejlepších postupů a řízení výkonnosti.

  Čtěte více

 • Správa nemovitostí

  Oddělení správy nemovitostí a aktiv společnosti Cushman & Wakefield pomáhá institucionálním i individuálním vlastníkům minimalizovat náklady na nemovitosti podporou stabilních nájmů a sledováním všech kategorií výdajů. Uplatňujeme přístup založený na zásadě „správy aktiv“, který přímo sleduje finanční a provozní cíle vlastnictví nemovitosti.

  Čtěte více

 • Zastupování nájemců

  Zajistíme nákup všech druhů komerčních nemovitostí v České republice. Nájemcům, investorům a developerům, kteří chtějí expandovat na mezinárodní úrovni, pomáháme od vstupu na trh, návrhu lokality po mezinárodní agentskou práci.

  Čtěte více