Eva Lovetínská

Associate

 • Kontakt

 • Umístění

  Quadrio Offices
  Purkyňova 2121/3
  Praha 1
  110 00
  Praha 1
  Česká republika

 • T:

  +420 2 34603535

 • M:

  +420724205410

 • Stáhnout vizitku

Bližší informace

Eva nastoupila do společnosti Cushman & Wakefield do oddělení kanceláří v září 2017. Eva je zodpovědná za služby v oblasti správy nemovitostí a pronájmu kancelářských prostor u top klientů s cílem pomoci zvýšit hodnotu jejich nemovitostí a optimalizovat náklady. Eva navrhuje celková řešení pro nově vytvořené kancelářské prostory a vytváří strategie v oblasti pronájmu a marketingu. V neposlední řadě pomáhá hledat řešení u již existujících kancelářských budov, včetně návrhu skladby nájemců a umístění na trhu. 

Eva pracuje v realitním sektoru již více než 15 let, především v oblasti pronájmu kancelářských prostor. Své zkušenosti získala jako Leasing Manager pro 2 developerské společnosti - Austrian Euro Gruppe a Czech CPI. Má rovněž 4-letou zkušenost ve společnosti zabývající se pronájmem kanceláři (King Sturge), kde pracovala na straně pronajímatele, nejdříve jako konzultant pro nájmy, později jako vedoucí oddělení. 

Eva je schopná provést klienta celým procesem pronájmu kancelářských prostor, včetně následného řízení správy nemovitostí.