Stránka 1 z 15 Další
 • Společnost Cushman & Wakefield jmenovala 5 nových associatů

  Pět konzultantů z realitně poradenské společnosti Cushman & Wakefield bylo povýšeno na úroveň associate, která je prvním krokem ke jmenování partnerem. Mezi nové associaty patří: Aneta Lendvayová z týmu oceňování nemovitostí, Tereza Michalová z týmu správy nemovitostí, Lukáš Netolický z týmu pronájmů kanceláří a Tomáš Vavrečka a Zdeněk Zádrapa z týmu pronájmu maloobchodních prostor. 
  Čtěte více

 • VAPIANO otevře svou první restauraci v České republice

  VAPIANO, restaurační síť neformálního stravování, která nabízí moderní italskou kuchyni připravovanou přímo před zraky hostů, otevře svoji první pobočku v České republice již v červenci tohoto roku. Restaurace se bude nacházet v prostorách pražského obchodního centra Quadrio. Pronájem prostor pro VAPIANO zprostředkovala realitně poradenská společnost Cushman & Wakefield. 
  Čtěte více

 • Bratislava Property Summit 2017

  Zveme vás na Bratislava Property Summit 2017 v termínu 1. června 2017 v hotelu Radisson Blu Carlton v Bratislavě. Poslechněte si naše kolegy – Alexandra Rafajloviče, partnera v investičním týmu a Romana Gazdíka, vedoucího oddělení pronájmu kancelářských prostor na Slovensku.  

  Čtěte více

 • Huawei otevírá první zákaznické centrum v České republice

  Společnost Huawei, třetí největší světový výrobce chytrých mobilních telefonů, dnes otevírá na Národní třídě v Praze první zákaznické centrum v České republice. V souvislosti s firemní strategií zkvalitňování služeb zákazníkům otevírá Huawei obdobná centra po celé Evropě. Zákaznické centrum Huawei nabízí kromě odborných konzultací a možnosti vyzkoušení většiny dostupných zařízení Huawei také prodej a servis smartphonů i řadu dalších služeb. 
  Čtěte více

 • Tahounem růstu v letech 2017–18 bude rozšiřování evropských nákupních center

  Rozšiřování obchodních center bude významným tahounem v oblasti přírůstku nových ploch v Evropě během následujících dvou let. V roce 2017 se očekává 4,5 milionu m2 nových ploch a v roce 2018 2,3 milionu m2. Ve čtvrtině případů půjde o rozšiřování stávajících obchodních center. V České republice to bude až 80 %. Vyplývá to ze studie Rozvoj evropských nákupních center (European Shopping Center Development Report) společnosti Cushman & Wakefield. 
  Čtěte více

 • Rozšiřující se portfolio CPI Property Group spravuje Cushman & Wakefield

  Společnost Cushman & Wakefield byla pověřena skupinou CPI Property Group, aby pokračovala ve správě dvou obchodních center a multifunkčního komplexu, které skupina nedávno odkoupila od společnosti CBRE Global Investors. 
  Čtěte více

 • Eastlog 2017

  Setkejte se s námi na konferenci EASTLOG, největší logistické události v České republice, která tematicky pokrývá celý obor logistiky a současně reflektuje nejnovější trendy.  Kdy: 17 -18 května 2017  Kde: Aquapalace Hotel Prague 

  Čtěte více

 • Výstavba pražských kanceláří je v plném proudu, na dokončené projekty se však stále čeká

  V Praze je aktuálně ve výstavbě 343 tisíc m2 kancelářských ploch, z čehož 144 000 m2 má být dokončeno již tento rok. Jedná se o nejsilnější výstavbu od roku 2014. První kvartál však výrazný přírůstek nových kanceláří, který se očekává po historicky nejslabším roce 2016, neodstartoval. Dokončení převážné většiny nových prostor připadne až na druhou polovinu tohoto roku. 
  Čtěte více

 • Prague Property Summit 2017

  Prague Property Summit 2017 hosts leading real estate professionals and top executives from Central and Eastern Europe to analyse the potential of the Czech real estate market from a global perspective. 
  Čtěte více

 • Cushman & Wakefield jmenuje tři nové partnery

  Realitně poradenská společnost Cushman & Wakefield jmenovala v dubnu tři nové partnery. Alexander Rafajlovič a Michal Soták povýšili v investičním týmu. Jan Voslář je novým partnerem v týmu pronájmu maloobchodních nemovitostí. 
  Čtěte více

 • Nejlepší čtvrtletí v historii komerčních realit

  Rok 2017 má nakročeno k dalšímu růstu. Nezbrzdi ho ani ukončení měnových intervencí. Za první čtvrtletí roku 2017 se v komerčních nemovitostech v České republice proinvestovalo 1 280 milionů eur. To je doposud největší objem investic, který se kdy za první čtvrtletí zaznamenal. Za výsledkem stojí především tři velké transakce, a to prodej OC Letňany a portfolia CBRE GI, v kterých společnost Cushman & Wakefield zastupovala prodávajícího, a rovněž změna majitele Olympie Brno. Zájem o investice do komerčních nemovitostí by nemělo zbrzdit ani čtvrteční ukončení měnových intervencí Českou národní bankou. 
  Čtěte více

 • Obchodní centra rozšiřují restaurační prostory. Trávíme v nich stále více času.

  Gastronomie hraje v obchodních centrech stále větší úlohu. Rozloha restauračních prostor se tak rok od roku zvětšuje. V současnosti průměrně zabírají 5-10% celkové plochy. U center s velkou frekvencí návštěvníků situovaných na dopravních uzlech bývá procento vyšší. Trendem je i větší rozmanitost. K zavedenému fast foodu se přidávají značky kladoucí důraz na autentičnost a původ produktů. Mnohá obchodní centra se trendu rychle přizpůsobují a vytváří nebo rozšiřují svou kapacitu stravování. Vyplývá to z průzkumu společnosti Cushman & Wakefield, která má pod správou 14 obchodních center v České republice. Quadrio v tomto duchu letos promění celé první patro. Rozšířené prostory pro stravování otevřelo na konci března také Centrum Chodov. 
  Čtěte více

 • MAMA SHELTER vstupuje na český trh. Své dveře otevře v Parkhotelu Praha již koncem roku.

  Nejnovější trend v hoteliérství přichází už i do Prahy.  Parkhotel v pražských Holešovicích, který v červenci změnil vlastníka, otevře v zbrusu novém designu již koncem tohoto roku. Česku se vůbec poprvé představí rodinný hotelový řetězec Mama Shelter, který představuje revoluční pojetí projektování a služeb hotelů, které se přizpůsobuje potřebám generace mileniálů. Prodej hotelu zprostředkovala realitně poradenská společnost Cushman & Wakefield, která majiteli přivedla kupce v partnerství s novátorským operátorem, a odstartovala tak novou éru v oboru hoteliérství. 
  Čtěte více

 • Huawei se stěhuje

  Čínská telekomunikační společnost Huawei přesouvá své pražské kanceláře z BB Centra do budovy The Greenline na Praze 4, kde si pronajala téměř 3 000 m2. Pronájem prostor a projektový management zajistila realitně–poradenská společnost Cushman & Wakefield. 
  Čtěte více

 • Hotelový tým Cushman & Wakefield posiluje

  Maria Zielińska a Alena Vlachová rozšiřují řady středoevropského hotelového týmu Cushman & Wakefield, který jako jediný na trhu sídlí přímo v regionu a své poradenství v oblasti hotelových investic, developmentu a oceňování poskytuje lokálně. Středoevropský tým vede David Nath. 
  Čtěte více

 • Investoři sází na výkonnost středoevropských hotelů. Příliv kapitálu dramaticky vzrostl

  • Poptávka investorů dosáhla rekordní výše; objem investic v roce 2016 vzrostl meziročně o 66 %  • V roce 2016 rostly klíčové ukazatele výkonnosti – ceny ubytování, obsazenost hotelů i zisky  • Vzhledem k vyšší výnosnosti a dostupnosti kapitálu lze očekávat silný rok 2017, který zaznamená i velké množství nově otevřených hotelů 
  Čtěte více

Stránka 1 z 15 Další