Společnost Cushman & Wakefield jmenovala 5 nových associatů

Klikněte pro zvětšení

Pět konzultantů z realitně poradenské společnosti Cushman & Wakefield bylo povýšeno na úroveň associate, která je prvním krokem ke jmenování partnerem. Mezi nové associaty patří: Aneta Lendvayová z týmu oceňování nemovitostí, Tereza Michalová z týmu správy nemovitostí, Lukáš Netolický z týmu pronájmů kanceláří a Tomáš Vavrečka a Zdeněk Zádrapa z týmu pronájmu maloobchodních prostor. 

„Jmenování hned 5 nových kolegů najednou do seniorní pozice associate je důkazem toho, jak silný a stále se rozrůstající tým v Cushman & Wakefield máme,“ říká Jonathan Hallett, výkonný ředitel pro střední a východní Evropu. 

Aneta Lendvayová, associate a vedoucí týmu oddělení oceňování nemovitostí pro Slovensko, pracuje ve společnosti Cushman & Wakefield více než 6 let. Aneta poskytuje poradenství v oblasti oceňování nemovitostí a developmentu na českém i slovenském trhu. Mezi její hlavní klienty se řadí Penta, HB Reavis, Erste Group a UniCredit Bank. 

Aneta Lendvayová je od roku 2013 členkou RICS (Královského institutu diplomovaných znalců) a vystudovala Ekonomickou univerzitu ve Vídni. Ve svém volném čase se věnuje lyžování, volejbalu a cestování. 

Tereza Michalová, associate a manažer v týmu správy nemovitostí, působí ve společnosti Cushman & Wakefiled od roku 2015. Tereza má na starosti vedení týmů v obchodních centrech, které společnost spravuje v České republice. Dříve Tereza působila na pozici manažerky ve společnosti Comeflex Consulting a v Targa Management jako generální manažerka hotelu Yasmin v Košicích. 

Tereza Michalová vystudovala Anglo-American University v Praze, kde získala titul BA. Mezi její záliby patří horská turistika, běžky, lyže a cestování. 

Lukáš Netolický, associate v týmu zastupování nájemců kancelářských prostor, přišel do společnosti Cushman & Wakefield před 6 lety. Vedle Prahy se Lukáš specializuje na brněnský kancelářský trh, s kterým má rozsáhlé zkušenosti. Má také detailní znalosti o jednotlivých regionálních městech ve střední Evropě. Mezi nájemce, které Lukáš zastupoval, patří mimo jiné Huawei, Edwards, Expedia, Atlas Copco, Proxy, Gopas a Aramark. 

Lukáš vystudoval Vysokou školu hotelovou v Praze. Ve svém volném čase se věnuje golfu, potápění a cestování. 

Tomáš Vavrečka, associate v týmu pronájmu maloobchodních prostor, působí v oblasti realitních služeb více jak 15 let. Do společnosti Cushman & Wakefield přišel před 3 lety, kdy měl na starosti pronájem prostor v obchodních centrech. Nyní je zodpovědný za pronájem prostor v prémiových nákupních ulicích tzv. High Street a v prémiových nákupních centrech jakými jsou Palladium, Centrum Chodov či Nový Smíchov. Spolupracuje také s významnými pronajímateli a vlastníky nemovitostí, mezi které patří Union, Unibail, Klepierre či ECE. Mezi jeho exkluzivní klienty na straně nájemců patří PUPA Milano, Levi’s a Foot Locker. 

Ve svém volném čase se Tomáš věnuje bojovým uměním, bruslení, fotografování a hře na kytaru. 

Zdeněk Zádrapa, associate v týmu pronájmu maloobchodních prostor, je zodpovědný za pronájem prostor v prémiových nákupních ulicích tzv. High Street. Jeho hlavní specializací je volnočasový a restaurační segment. Zdeněk působí ve společnosti Cushman & Wakefield 4 roky. Zkušenosti z oblasti realitních služeb získával během posledních 14 let. Zdeněk uzavřel nespočet transakcí, do jehož seznamu se řadí takové jako Starbucks, COS Pařížská 23, Flying Tiger Copenhagen, Vodafone, Equabank, Sklizeno či DELMART. 

Zdeněk je členem Českého institutu pro franchising. Rád tráví čas s rodinou, cestuje, lyžuje a jezdí na horském kole.