Cushman & Wakefield získává cenu Nejlepší retailová a volnočasová agentura roku ve střední a východní Evropě

Klikněte pro zvětšení

Praha, 18. dubna, 2016 – Společnost Cushman & Wakefield byla vyhlášena nejlepší retailovou a volnočasovou firmou roku 2016. Toto ocenění získala v rámci středoevropských cen za kvalitu – CEE Quality Awards, které organizuje CEEQA společně s Financial Times. Firma Cushman & Wakefield porazila v užším výběru 5 dalších společností: BOIG, CBRE, Christie & Co, Colliers International a JLL. 

Projekt CEE Quality Awards si klade za cíl ocenit vynikající práci a propagovat úspěchy rozvíjejícího se evropského realitního sektoru na regionální i mezinárodní investiční scéně. Na výběr oceněných dohlížela přední světová konzultační společnost Deloitte. 

„Společnost Cushman & Wakefield se dlouhodobě podílí na přeměně maloobchodního prostředí ve střední Evropě. Tuto cenu vnímáme jako uznání, že naši pracovníci patří k naprosté špičce ve svém oboru,“ říká Jonathan Hallett, partner a výkonný ředitel Cushman & Wakefield pro střední a východní Evropu. 

„Je to důkaz, že našemu specializovanému a zkušenému týmu záleží na tom, aby poskytoval prvotřídní služby v oblasti pronájmu maloobchodních nemovitostí. Rádi bychom poděkovali svým klientům za jejich trvalou důvěru a spolupráci při realizaci významných projektů ve střední a východní Evropě,“ říká Renata Kusznierska, vedoucí oddělení pronájmu maloobchodních prostor Cushman & Wakefield v Polsku.