Tiger


Tiger
Klikněte pro zvětšení

Úkol

C&W High Street Retail Team zastupoval pronajímatele při zajištění nového nájemce do výrazné rohové jednotky na hlavní obchodní třídě v Brně. Požadavkem pronajímatele byla nejen výše tržního nájmu a spolehlivost nájemce, ale také výjimečnost obchodního konceptu, který bude zapadat do této nákupní lokality.


Řešení

Kancelář Cushman & Wakefield je v intenzivním kontaktu nejen s expandujícími společnostmi, které již na českém trhu působí, ale také s nově příchozími mezinárodními řetězci.

Dánský obchodní řetězec TIGER, který úspěšně provozuje více než 320 prodejen designového zboží v 21 zemích světa, byl připraven pro vstup na český trh a pečlivě zvažoval aktuální příležitosti ve dvou nejvýznamnějších nákupních destinacích. Volba této prodejny jako vlajkové prodejny v Brně byla prvním krokem vstupu na český trh.


Výsledek

Dánský designový řetězec TIGER otevřel svoji první prodejnu v ČR v centru Brna a pronajímatel nemovitosti získal do svých prostor dlouhodobě-perspektivního nájemce s garancí dánské mateřské společnosti. TIGER už od prvních dnů provozu přesvědčivě dokázal svou schopnost upoutat pozornost nakupujících a vytvořit nákupní destinaci.