Deichmann otevřel svůj vlajkový obchod na pražské třídě Na Příkopě


Klikněte pro zvětšení

Úkol

Maloobchodní tým C&W získal exkluzivní instrukci od pronajímatele domu Na Příkopě 9-11, aby našel nájemce, který obsadí jeho maloobchodní jednotku o velikosti 1 150 m2. Požadavky pronajímatele byly kvalitní spolehlivý nájemce a výše nájmu odpovídající kvalitě lokalitě.


Řešení

Krok 1: Náš C&W tým se spojil s množstvím nájemců, kteří byli schopni nabízenou jednotku obsadit s konceptem, který odpovídá svou velikostí.
Krok 2: Vzhledem k významnosti této transakce pro Českou republiku a středoevropský region, probíhala jednání především v CEE a evropských centrálách jednotlivých maloobchodníků.
Krok 3: C&W tým asistoval pronajímateli při výběru z potencionálních nájemníků.


Výsledek

Požadavky stanovené pronajímatelem domu (výše nájemného a dlouhotrvající smlouva) byly splněny. Deichmann otevřel svůj vlajkový obchod na hlavní nákupní třídě v Praze – Na Příkopě.

Jan Voslar

Jan Voslář

Partner

Praha 1, Česká republika

T: +420 2 34603550

Kontakt

Podobné případové studie

KPMG, největší poradenská a auditorská firma v České republice, pověřila společnost Cushman & Wakefield již podruhé, aby doporučila a našla ideální řešení kanceláří pro jejich pražskou centrálu.

Přečtěte si více

Společnost Prologis postaví pro Vafo Praha moderní skladové prostory v Praze-západ. Prostory zprostředkovala společnost Cushman & Wakefield.

Přečtěte si více

Projektový management 4 jednotek prodejce sportovního oblečení Foot Locker včetně vlajkového obchodu na Václavském náměstí v Praze, největšího ve střední Evropě.

Přečtěte si více

Použité Služby