Duke House Asset Managers, Ireland - C&W poskytuje služby v rámci správy nemovitostí


Klikněte pro zvětšení

Úkol

Zajistit bezproblémový každodenní provoz nově vybudovaného kancelářského projektu v rychle se rozvíjející městské části. Část budovy byla neobsazená nájemci a tato část byla zároveň pronajata původnímu developerovi. Naším úkolem bylo pomoci s expanzí jednoho z nájemníků v budově, který uvažoval o rozšíření pronajatých prostor.

Řešení

V první řadě jsme museli zajistit, aby vše na objektu fungovalo bez problémů a ujistit se, že zde nejsou stížnosti stávajících nájemníků. Kromě standardní každodenní práce a komunikace mezi manažerem a nájemci, jsme zároveň budovali vztahy mezi senior manažery v našem týmu a vedoucími osobami a manažery na straně nájemců.

Nevěnovali jsme zvláštní pozornost pouze potřebám, ale i přáním nájemců, kteří by mohli potenciálně rozšířit své prostory v objektu. Zorganizovali jsme několik akcí, abychom pomohli vyřešit jejich interní problémy a v případě potřeby nabídli možnost spolupráce jako součást naší standardní práce.


Výsledek

Nájemce vyjádřil svoji spokojenost se správou objektu a s poskytovanými službami společností Cushman & Wakefield a podepsal nájemní smlouvu o expanzi do dalších prostor o velikosti 2.700 m2.

Použité Služby