Rockspring & ECE - Ocenění obchodního centra Olympia Brno


Klikněte pro zvětšení

Úkol

Klient požadoval komplexní ocenění obchodního centra Olympia v Brně, druhém největším městě České republiky, které se provádí na konci roku pro účetní účely. Tato významná regionální maloobchodní nemovitost je klíčovou stavbou na trhu. Sestává z celkem asi 190 obchodních jednotek a více než 88.000 m2 pronajímatelné plochy. Klient vyžadoval detailní report, který by pokryl všechny relevantní části nemovitosti.

Řešení

Cushman & Wakefield nejprve provedli inspekci nemovitosti spolu se zástupci majitele a správy objektu. Provedli analýzy hlavních složek ocenění včetně nájmů, obratu a počtu návštěvníků, čímž poskytli ucelený přehled maloobchodního trhu v Brně. Náš tým oceňování spolupracoval s týmem pronájmu maloobchodních prostor Cushman & Wakefield, díky čemuž mohl zpracovat dokonalý přehled centra a určit jeho pozici na trhu. Byl připraven detailní report, který pokrýval všechny možné aspekty pro provedení ocenění a který byl následně předán klientovi.

Výsledek

Cushman & Wakefield poskytli komplexní report trhu a ocenění v souladu se standardy stanovenými klientem. Naše oceňení vycházelo z podrobného průzkumu trhu a analýz a znalosti trhu, a to díky našemu týmu pronájmu maoobchodních prostor a našim odborníkům na pronájem obchodních center.

Richard Hogg

Salaried Partner

Praha 1, Česká republika

T: +420 2 34603830

Kontakt