Poradce

Agency | Praha, Česká republika

Přidal:

Hledáme poradce do oddělení komerčních nemovitostí.

Náplň práce:

- poradenství v oblasti komerčních nemovitostí

- vyhledávání nových obchodních příležitostí

- péče o klienta

- příprava reportů, prezentací, marketingových publikací

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání

- výbornou znalost anglického jazyka

- znalost MS Office

- obchodního ducha

Nabízíme:

- zázemí silné mezinárodní společnosti

- osobní a profesní růst

- zaměstnanecké benefity (stravenky, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, sick days atd.)

Odeslat

Zašlete svůj životopis

Odeslat

Kariéra ve společnosti Cushman & Wakefield

Více infomací, jak se stát členem naše týmu a součástí naší globální platformy.