Ocenění

Awards image
Klikněte pro zvětšení

CEE Quality Awards 

Nejlepší retailová a volnočasová firma roku 2016, 2014 a 2013 ve střední a východní Evropě

Společnost Cushman & Wakefield byla vyhlášena nejlepší retailovou a volnočasovou firmou roku 2016, 2014 a 2013 v rámci středoevropských cen za kvalitu – CEE Quality Awards, které organizuje CEE Quality Awards společně s Financial Times.

CEE manufacturing excellence AWARDS

Nejlepší poradenská společnost pro firemní nemovitosti 2014/2015

Mezinárodní třicetičlenná porota udělila cenu společnosti Cushman & Wakefield za poskytování poradenství ohledně nemovitostí pro průmyslový a logistický sektor v regionu střední a východní Evropy v letech 2014 a 2015. Jde o uznání výjimečné kvality poradenských služeb v oblasti průmyslových projektů a ocenění skvělé práce. Společnost Cushman & Wakefield obstála v konkurenci pěti finalistů.

Euromoney Real Estate Awards

Nejlepší firma v oblasti pronájmu (Agency/Letting) a oceňování nemovitostí v roce 2016

Firma Cushman & Wakefield se umístila na prvním místě dvanácté každoroční ankety časopisu Euromoney v kategoriích pronájmu a oceňování nemovitostí (Agency/Letting a Valuation) ve střední a východní Evropě. Zároveň získala i titul druhého celkově nejlepšího realitního poradce v regionu, přičemž v České republice a Maďarsku v této kategorii zvítězila.

Nejlepší firma v oblasti Agency/Leasing roku 2015 & 2014 v České republice

Časopis Euromoney vyhodnotil společnost Cushman & Wakefield jako nejlepšího realitního poradce a konzultanta v oblasti pronájmu v České republice za rok 2014 a 2015.

Nejlepší firma v oblasti oceňování nemovitostí roku 2014 v České republice

Časopis Euromoney vyhodnotil společnost Cushman & Wakefield jako nejlepší firmu v oblasti oceňování v České republice za rok 2014.

Nejlepší firma v oblasti Research roku 2014 ve střední a východní Evropě

Časopis Euromoney vyhodnotil společnost Cushman & Wakefield jako nejlepší firmu v oblasti Research (výzkumu) ve střední a východní Evropě za rok 2014. 

EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards

Nejlepší realitní agentura v oblasti řízení projektů ve střední a východní Evropě roku 2013 & 2012

Společnost Cushman & Wakefield byla již podruhé za sebou vyhlášena v soutěži EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards nejlepší firmou v oblasti projektového řízení ve střední a východní Evropě. Soutěž se konala za dohledu přední světové poradenské společnosti Ernst & Young. 

CiJ Awards

Nejlepší realitní agentura roku v České republice dle CiJ Awards Europe 2016

Společnost Cushman & Wakefield byla jmenována Realitní agenturou roku na prvním předávání cen CiJ Awards Europe. Do CiJ Awards Europe byli nominováni vítězové CiJ Awards 2015 ze zemí středovýchodní a jihovýchodní Evropy.

Nejlepší tým pronájmu maloobchodních prostor v roce 2016

Společnost Cushman & Wakefield získala potřetí v řadě ocenění Nejlepší tým pronájmu maloobchodních prostor roku 2016 v rámci ocenění CiJ Awards.

Nejlepší maloobchodní realitní agentura roku 2015 & 2014 

Cena je uznáním vynikajících výkonů dosahovaných v oblasti pronájmů maloobchodních prostor v České republice. O vítězi rozhodují nezávislí odborníci. Vyhlášení každoročně organizuje evropský realitní magazín CiJ. 

Nejlepší logistická realitní agentura roku 2015

Cena je uznáním vynikajících výkonů dosahovaných v oblasti pronájmů logistických prostor v České republice organizované realitním magazínem CiJ.
Najít službu

Vyhledávání služeb

Zobrazit